اردوی نوروزی کنکور ویژه پسران

به اطلاع کاربران سایت کنکور ۱۰۰ می رساند که امسال هم همچون سال های گذشته، اقدام به برگزاری اردو مطالعاتی نوروزی کنکور کردیم. این اردو ویژ کنکور تجربی و ریاضی و فقط ویژه پسران می باشد.محل برگزاری این اردو نوروزی، شهر با صفای کرج می باشد. جهت مشاهده امکانات اردو با توجه عکس سنوات گذشته خودتان به ترتیب زیر مشاهده نمایید.

۱- محل اسکان و پانسیون مطالعاتی

محل برگزاری دارای امکانات کامل از جمله، نگهبان و امنیت کامل، محل خواب، پانسیون مطالعاتی، سالن غذا خوری، امکانات تفریحی و … می باشد. محل برگزاری اردو در شهر کرج خواهد بود.

 

۲- امکانات مطالعلتی و علمی

این اردو با همراهی رتیه های برتر دانشگاه تهران، دانشگاه شریف و دانشگاه شهید بهشتی جهت رفع اشکال علمی و تست زنی دانش آموزان و حضور طراحان آزمون های قلمچی و برخی مولفین عالی گاج جهت برگزاری کارگاه های تستزنی و… برگزار می شود. برنامه مطالعاتی اردو نسبتا سنگین می باشد و سه تن از مشاوران برتر کنکور به همراه رتبه های برتر سالهای اخیر، شما را همراهی می کنند.

 

۳- تغذیه

تغذیه سالم با بهترین مواد اولیه به همراه آشپزهای خوب اردو، سه وعذه غذای کامل به همراه مخلفات فراوان، میان وعده و… که هزینه بسیاری را برای ما به همراه دارد. اما سلامتی و رضایت شما خواسته اصیل و واقعی ماست.

 

۴- امکانات تفریحی

درسته برنامه مطالعاتی این اردو سنگینه اما برنامه های تفریحی خوب و پرباری داریم.

 

۵- شرایط ثبت نام در اردو

۱- فقط ویژه آقایان

۲- تاریخ شروع، ۲ فروردین و تاریخ پایان ۱۲ فروردین به مدت ۱۱ روز

۳- واریز هزینه و پر کردن فرم شما توسط واحد ثبت نام، حداکثر تا ۱۵ اسفند

۴- اولیویت با کسانی است که زودتر ثبت نام انجام دهند، در صورت پر شدن ظرفیت، قبل از موعد مقرر، امکان ثبت نام نخواهیم داشت.

 

جهت ثبت می توانید از لینک زیر مشخصات را کامل و هزینه را پرداخت کنید یا  با شماره ۰۹۱۲۶۰۶۶۳۱۷ تماس حاصل نمایید.

لینک ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *