درباره ما

استاد مرتضی شهابی

سوابق تحصیلی:

کارشناسی مهندسی برق و ارشد MBA دانش آموخته دانشگاه تهران

سوابق حرفه ای:

بالغ بر ۹ سال سابقه آموزشی در زمینه  مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی کنکور و مدیریت آموزشی از جمله:

مشاور ارشد برنامه های صدا و سیما از جمله کنکور جوان

مدیر آموزش پرتال دانشگاهی کشور

مشاور ارشد بنیاد دانشبنیان آفبا

مدیر آموزش گروه آموزشی ترازشکن

سابقه کار در ۴ موسسه مرتبط دیگر

استاد شهابی در طی این ۹ سال با تکیه بر دانش روز علم یادگیری و روش های نوین برنامه ریزی شخصی سازی شده، صدها داوطلب کنکور را به سرمنزل مقصود رسانده است از جمله:

رتبه های ۱۲، ۲۰، ۲۸، ۵۲، ۶۳، ۱۳۴، ۲۷۶ و… رشته تجربی

رتبه های ۱۰، ۲۴، ۲۵ و… رشته ریاضی

و حداقل ۳۰۰ رتبه زیر هزار دیگر که توانسته اند اکنون در جامعه، جایگاه خود را به عنوان یک پزشک یا مهندس سرشناس، بدست آورند.

سوابق پژوهشی:

==> مبتکر روش مطالعه کلیدواژه ای:

کلیدواژه ها، کلمات و فرمول هایی هستند که با دیدن آنها، یادِ سایر مطالب خواهیم افتاد. این مدل از یادگیری بر حافظه، انگیزه و مطالعه بدون فراموشی ما تاثیر فوق العاده ای داشته و یک مطالعه فعال، با علاقه و  انگیزه را تجربه می کنیم.

==> مبتکر برنامه ریزی اثرانگشتی (کاملا شخصی سازی شده):

این مدل از برنامه ریزی سازگاری شگرفی دارد با مدل یادگیری شما، کلیه شرایط و نقاط ضعف و قوت شما در همه مباحث درسی، کلاس ها و مدرسه شما، آزمون آزمایشی شما، منابع شما، چاله های فراموشی (مرورهای استاندارد)، مرحله آشنایی با تست، مرحله تست آموزشی و مرجله تست سنجشی و در انتهای سال برنامه ریزی استراتژیک مرور و تستزنی شما و… که نتیجه آن تسلط بر دروس بدون هیچ گونه فراموشی و تسلط در تست زنی می باشد.

اگه خودمونی و خلاصه بگم اینه که شما فرض کن برنامه ای در اختیار داری که درهر سطر اون تاریخ مشخصی داریم؛ مثلا یکم مهر و طی اون روز مشخصه چه مبحثی باید چه میزان زمانی خونده بشه (مثلا زیست شناسی فصل سوم ۳ تا ۵۰ دقیقه) و چه مبحثی باید مرور بشه (مثلا شیمی فصل دوم ۵۰ دقیقه) و چه مبحثی لازمه تست زنی و برسی بشه (مثلا فیزیک مبحث  فشار ۲ تا ۵۰ دقیقه ۴۰ تست) و… که تک تک مباحث دارای روش مطالعه و نکته برداری خاص خودش با متد کلید واژه ای هستش که در اختیارت گذاشته میشه. مبحثی که امروز میخونی در زمانی به اندازه یکبار خوندن معمولی در طی سال ۴ بار مرور میشه که با استفاده از منحنی فراموشی و روش مطالعه کلیواژه ای، ماندگاری مطالب تضمین شده خواهد بود.

==> مبتکر برنامه ریزی مبتنی بر بیوریتم و علم یادگیری:

برنامه ریزی بیوریتمی علاوه داشتن ویژگی های برنامه ریزی اثرانگشتی، با کارکرد طبیعی بیوریتم و ساختار مغز شما هم سازگار شده و راندمان شگفت انگیزی را ایجاد می نماید. نوشتن هر ماه از این نوع برنامه ریزی یک هفته زمان لازم دارد.

به زبان ساده یعنی اینکه برنامه ریزی شما باید با شما سازگار بشه، نه اینکه شما با مشقت و سختی بخوای با برنامه سازگار بشی و بین خودمون بمونه، اگر مشاور واسه برنامه شما وقت و دانش و تجربه بیشتر بزاره، انجام دادن اون برنامه براتوم راحتتر میشه و بالعکس. ما برای دانش آموزامون ارزش قائل هستیم و بهترین برنامه رو در اختیارشون میذاریم.

==> مبتکر روش افزایش کیفیت مطالعه بر اساس رفع چهارچوب های ذهنی و توجه به چاشنی های یادگیری

==> مبتکر روش افزایش تمرکز با توجه به مقیاس های زمانی

و…

بچه ها، موفقیت میانبر نداره! اما فرمول داره و اون فرمول موفق شدن واسه هر فرد، منحصر بفرده. با تحلیل درست میشه فرمول موفق شدن هر فرد رو مشخص کرد.

ارتباط مستقیم با استاد شهابی:   ۰۹۱۲۶۰۶۶۳۱۷