نمونه برنامه یازدهم تجربی بر اساس آزمون های قلمچی ۹۶-۹۷(تخفیف ویژه)

بچه ها امروز برنامه های حرفه ای نوشتیم متناسب با آزمون های قلمچی ویژه یازدهم تجربی سال ۹۶-۹۷٫ این برنامه ها همراه با آموزش روش مطالعه و شخصی سازی هستش تا شما بتونین با توجه به هر شرایطی که دارید به نحو احسنت از برنامه ریزی ما بهره ببرید. همه شما مدرسه میرید؛ بنابراین بخشی به عنوان دروس مدرسه لحاظ شده. ممکنه کلاس خاصی برید؛ بنابراین میتونید به عنوان زمان مطالعه در برنامه قلمدادش کنید و از همه مهمتر با توضیحات داخل برنامه و نحوه طراحی برنامه، هم در معدلسازی و هم در آمون و تست کنکور می تونید موفق باشید. این برنامه سبب میشه که دیگه انرژی شما بین آزمون، مدرسه، کلاس ها و منابتون هدر نره و یک انسجام فوق العاده ای بین همه این ها برقرار می کنه. به علت زمانبر بودن طراحی این نوع برنامه (اثر انگشتی) که طراحش خود بنده هستم، زمان زیادی لازمه. واسه همین برنامه از آزمون ۵ آبان استارت خورده. برنامه ها هم کامل و به موقع به همین لیست اضافه میشه. اگر بطور خلاصه بگم:

کیفیت برنامه: عالی         ویژه: سال یازدهم تجربی      متناسب با: آزمون های کانون فرهنگی آموز(قلمچی)

شامل: مطالعه با روش کلیدواژه ای (بدون فراموشی)- مرورهای استاندارد(رعایت چاله های فراموشی تا ماندگاری مطالب داشته باشیم)- تست آموزشی و تست تسلط

جهت دریافت نمونه رایگان برنامه از لینک زیر اولین مورد استفاده کنید. اگر باب میلتون بود جهت تهیه بقیه برنامه ها متناسب با هر آزمون قلمچی از لینکهای دوم به پایین اقدام به خرید کنید.

نمونه برنامه رایگان یازدهم تجربی آزمون ۱۹ آبان قلمچی

برنامه یازدهم تجربی بر اساس آزمون ۳ آذر قلمچی

 

جهت دریافت نمونه برنامه های رایگان دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی، ریاضی و انسانی بر اساس آزمون های قلمچی، گزینه ۲ ، گاج و سنجش در کانال ما اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در طرح های ویژه استاد شهابی شامل برنامه ریزی شخصی سازی شده و مشاوره تخصصی کنکور با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۱۹۰۸۰۳۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *